V Pevnosti 13/4, 128 41 Praha 2 č.ú.: 2109512498/2700 IČO: 62933744 tel.: 241083104 registrace u Městského soudu v Praze, spis.zn.: L 6105

Atleti

Anička Luxová
Atletika 100m - F35
Závodí za reprezentaci ČR a za naši trikoloru usilovně bojovali i v RIO na Paralympiádě! Je to velmi ctižádostivá atletka, která si jde za svým cílem a na jejich výsledcích je to znát. Kromě světových závodů se účastní i závodů po republice, na Jarní atletice spastiků si doběhla pro zlatou medaili na 100m i 200m! Podzimní atletika opět zlato na 100m. Jen tak dál a ještě dál, Aničko!
Berbura Čelanská
Hod kuželkou - F32
Ve své třídě F32 nemá v ČR konkurenci ... MČR Bílina - 2.místo kuželka, Podzimní atletika Stříbro - 1.místo kuželka, držitelka Českého rekordu a letos kuželka opět několikrát přeletěla 15m a v tréninku umí i za 16! Barča bohužel od tohoto podzimu, kvůli náročnosti jejího studia na SŠ, bere tréninky spíše sporadicky...a věříme, že se brzy vrátí do již zajetého tréninkového programu a bude zase závodit na světových soutěžích...
Anna Muziková
Pilně dochází na tréninky…na MČR obdržela 3. místo ve vrhu koulí a vybojovala zlato v hodu kuželkou a tím se stala Mistr České Republiky 🙂 na Jarní atletice spastiků byla na 2. místě v kuželce. Anička se aktivně zúčastnila i mezinárodních závodů např.: Mistrovství Evropy v italském Grosseto nebo Mistrovství světa juniorů tentokrát v Praze na Kotlářce, kde bojovala ze všech svých sil...
Kateřina Nováková
Disk, vrh kouli, oštěp - F55
Ve své třídě nemá v ČR konkurenci, ale na světovou špičku musí ještě pár metrů přidat. Ovšem pokud bude poctivě a pravidelně trénovat…budeme se příští roky příjemně divit!!! 🙂 Na MČR 1. místo ve vrhu koulí, 2. místo - disk, 1. místo - oštěp. Podzimní handicap open: v oštěpu zlatá medaile a v disku stříbro. Jarní atletika spastiků: 1. místo - disk, 2. místo - koule. Káča se zúčastnila i světových závodů např.: v Dubai a MSJ.
František Serbus
Kuželka, disk - F32
Na 100% do atletiky a hned na prvních zahraničních závodech v Chorvatsku hodil nový český rekord, který mu prakticky mohl zajistit nominaci na PH v RIO v hodu kuželkou, tento výkon ještě zlepšíl na ME v Itálii, kde výkonem 29,71cm obsadil 6.místo. Vzhledem k vynechání loňské atletické sezony Fanda ani nečekal, že by v atletice mohl jet na PH do Ria, ale po diskvalifikaci Ruska, tato nabídka přišla, ale byla, bohužel, až týden před odletem a navíc bez možnosti vlastního asistenta, proto v Riu nakonec Fanda nestartoval:-(( ...a již se připravuje na Tokio:-)