V Pevnosti 13/4, 128 41 Praha 2 č.ú.: 2109512498/2700 IČO: 62933744 tel.: 241083104 registrace u Městského soudu v Praze, spis.zn.: L 6105

Boccia

František Petrák
BC 2
Výborný prvoligový hráč, v Národním turnaji byl na 3. místě a MČR na 2. místě. V Praze na Mezinárodním turnaji se umístil na 5. místě a s týmem na 1. místě. V novém ročníku boccii se umístil na průběžném 2. místě. Zúčastnil se mezinárodních závodů s týmem na Slovensku, kde obsadili 2. místo a v Tatrách v soutěži jednotlivců byl na 2. místě. Je nominovám do reprezentace.
Jakub Froněk
BC 2
Na Národním turnaji se mu moc nevedlo - 8.místo a proto musel bojovat v baráži o I. ligu. Povedlo se mu zahrát dobře a umístil se na 1. místě a dostal se zpět. Na Mezinárodním turnaji v Praze byl na 7. místě a s týmem na 4. místě. Na 1. kole nového ročníku boccii je na průběžném 8. místě.
Aneta Pokorna
BC 1
V národním turnaji se umístila na 5. místě a musela tak do baráže, kde skončila na 3. místě. Na Mezinárodním turnaji v Praze byla na 4. místě v jednotlivcích. V novém ročníku boccii se umístila na průběžném 5. místě. Vyjela i na Mezinárodní turnaj na SVK, kde byla s týmem na 5. místě a v Tatrách se umístila na pěkném 2. místě. Je nominována do reprezentace.
Kateřina Cuřínová
BC 1
V národním turnaji I. ligy se ji moc nevedlo - 6. místo a proto bojovala v baráži o udržení v I. lize, což se ji povedlo hned z 1. místa. Mezinárodního turnaje v Praze se z rodinných důvod. nezúčastnila. Na prvním kole nového ročníku boccii je na 1. místě. V rámci přípravy se zúčastnila turnaje na Slovensku v Tatrách, kde byla hned na 1. místě. Zúčastnila se Mistrovství světa v Pekingu, kde byla na 20. místě a vrcholem její přípravy byly Letní Paralympijské hry v Rio de Janeiro. Zde se umístila na pěkném 12. místě. Na světovém žebříčku boccii je na 16. místě z 74. hráčů. Nadále zústává v reprezentaci ČR.
Simona Blažková
BC 1
V Národním turnaji I.ligy se umístila na 1. místě, stejně tak i na MČR ve Velkém Meziříčí. Na Mezinárodním turnaji v Praze byla na 3. místě a s týmem na 1. místě. V novém ročníku boccii se po prvním kole drží na 2. místě. Na turnaji Belasého motýla SVK se s týmem umístila na 2. místě a na Tatra Cupu v jednotlivcích na 4. místě. Má nominaci k reprezentaci.
Jiřina Kreibichová
BC 2
Začala v regionálním kole, kde se umístila na 2. místě a postoupila do baráže, kde zvítězila. Zúčastnila se i Mezinárodního turnaje v Praze, kde byla na 10. místě a vyjela i na turnaj Belaseho motyla na SVK, kde s týmem byla na 2. místě.
Michal Pross
BC 4
V národním turnaji se umístil na 1.místě a mohl tak do baráže o I. Ligu, kde se umístil na 3. místě. Na Mezinárodním turnaji v Praze se v jednotlivcích umístil na 7. místě a ve složeném páru na 9. místě. V novém ročníku boccia se dostal do I. ligy, kde je na průběžném 5 - 7 místě. zúčastnil se i turnaje na SVK, kde obsadil 11. místo.